Всі види ремонту ванн: наливна ванна, фіберглас, ванна у ванну, реставрація та емалювання ванни, догляд за ванною
Реставрація ванн, ванна у ванну, емалювання ванни, наливна ванна Наливна стакріловая ванна, реставрація ванни, ремонт ванн, фарбування ванн, закладення сколів Відновлення чавунної ванни, реставрація покриття старої чавунної ванни в Києві, фіберглас Ванна у ванну, ванна у ванні, акриловий вкладиш , установка акрилового вкладиша, реставрація ванн у Києві Реставрація чавунної ванни, емалювання ванни, відновлення ванни, купити ванну Реставрація ванни в Києві, покриття ванни емаллю, наливна ванна, ванна у ванну Ванна у ванні, ремонт ванни, закладення сколів, оновити ванну, оновлення емалі Емалювання ванни, реставрація ванни, покриття ванни, емалеве покриття, фарбування ванни FIBERGLASS, реставрація ванн у Києві, емалювання ванни, оновлення емалі

русский  |  українська

VannaVanna.kiev.ua

Відновлення емалі від VANNAVANNA Знижки на відновлення емалі

 

Емалювання ванн у Києві


Емалювання ванн - VANNAVANNA

   Як відомо, чавунна основа ванни служить набагато довше, ніж емалеве покриття на ній, а якщо бути точнішим, то поверхневий шар емалі зношується за декілька років, чого не можна сказати про довговічність чавуну.

   А причини очевидні. Шкідливий вплив сучасних агресивних миючих засобів, механічний вплив, різні домішки у воді здатні за кілька років перетворити глянсову поверхню нової ванни в тьмяну, шорстку і забруднену.

   Сьогодні, у нас, кожен третій замовник - це власник нової ванни, якій не більше 5 років. Задумайтеся, на що Ви витрачаєте свої кошти! Демонтаж та заміна - це не завжди правильне рішення!

   Емалювання ванн є найпоширенішим способом відновлення її естетичної початкової привабливості , білизни і блиску.

   Емалювання ванни відбувається без демонтажу і для цього можна використовувати тільки спеціальну двокомпонентну емаль для ванн, тому що вона, на відміну від інших лакофарбових матеріалів, нагріваючись в процесі експлуатації, не виділяє шкідливих для здоров'я людини сполук.

Емалювання ванн у Києві

Ціна

Фарбування ванн пензликом - сохне 24 години.

Реставрація відбувається вперше

700

Раніше реставрувалася - повторне фарбування

750

Емалювання ванни пензликом – сохне 6 годин

Реставрація відбувається вперше

900

Раніше реставрувалася - повторне фарбування

950

Купити емаль для реставрації ванн у Києві

Вартість

Комплект (емаль 500гр . + Затверджувач 50гр.)

330

Розчинник для емалі

25

Наждачний папір (шліфшкурка) 1м.п. - Під шліфувальний круг

25

   

Фарбування ванн вдома і без демонтажу


Реставрація и ремонт ванн

   Насамперед, стара емаль ретельно зачищається вручну або спеціальної абразивної насадкою на електродрилі.

   Далі, поверхня піддається ретельному знежирення шкіри кислотою або розчинником, потім нейтралізації лугом - содою.

   І, безумовно, обов'язковим є процес сухого нагрівання ванни, що забезпечить висушування, прогрів і наслідок рівномірний розподіл ( витягування ) емалі.

   Емаль для реставрації можна наносити як пензликом, так і валиком. Емалювання або ж фарбування ванни здійснюється декількома шарами - від 2 до 4, після чого поверхня її набуває привабливий естетичний вигляд.

   

Відновлення ванн міфи і реальність


   Відновлення емалі, шляхом фарбування ванни - це метод дуже суперечливий і його результати не завжди відповідають очікуванням.

   Поверхня , буває , залишається шорсткою, а найменші дефекти - відколи, тріщини, залишаються помітними, адже шар фарби складає всього 0,5 - 1,5 мм і приховати їх не в змозі шляхом нанесення нового шару емалі.

   Можливо, з часом, поява нових при знаків старіння і сколів емалі , тому термін служби невеликий, всього 2 - 5 років, залежно від кваліфікації майстра, навантаження на нове покриття і якості використовуваної емалі.

   Скористатися відновленою ванною, за прямим її призначенням, можна через декілька днів, - потрібен час для повного висихання емалевого покриття.

   

Емалювання ванни має свої переваги


Відновлення ванн - VANNAVANNA

   Порівняно з іншими способами реставрації старої емалі , відновлення ванн емаллю:

   • Цей метод досить дешевий, дозволяє підібрати колір, необхідний для інтер'єру кімнати.

   • Демонтаж сифонів і видалення герметика зовсім не обов'язково.

   • Можливість відновлення емалевого шару цілком доступна для самостійного виконання.

   Але ніхто не стане сперечатись з тим, що кваліфіковані фахівці здатні виконати цю роботу набагато швидше і дати гарантію на відповідність і емалі, і якості роботи.

   А також, завжди, кожен може купити емаль для реставрації ванн і пофарбувати , відреставрувати стару ванну самостійно - своїми руками.

 

 

Ванна в Ванні - монтаж акрилового вкладишу в стару ванну - це просто!

Метод Наливна ванн.

 

Copyright © 2010, VannaVanna.kiev.ua