Всі види ремонту ванн: наливна ванна, фіберглас, ванна у ванну, реставрація та емалювання ванни, догляд за ванною
Реставрація ванн, ванна у ванну, емалювання ванни, наливна ванна Наливна стакріловая ванна, реставрація ванни, ремонт ванн, фарбування ванн, закладення сколів Відновлення чавунної ванни, реставрація покриття старої чавунної ванни в Києві, фіберглас Ванна у ванну, ванна у ванні, акриловий вкладиш , установка акрилового вкладиша, реставрація ванн у Києві Реставрація чавунної ванни, емалювання ванни, відновлення ванни, купити ванну Реставрація ванни в Києві, покриття ванни емаллю, наливна ванна, ванна у ванну Ванна у ванні, ремонт ванни, закладення сколів, оновити ванну, оновлення емалі Емалювання ванни, реставрація ванни, покриття ванни, емалеве покриття, фарбування ванни FIBERGLASS, реставрація ванн у Києві, емалювання ванни, оновлення емалі

русский  |  українська

VannaVanna.kiev.ua

Відновлення емалі від VANNAVANNA Знижки на відновлення емалі

 

Ванна у ванні в Києві


Окрашена поверхня емаллю - VANNAVANNA

   Процес реставрації ванни - це спосіб поновлення емалі вашої "пристарілої" ємкості для насолоди. Така процедура дозволяє перетворити вашу стару, ще з радянських часів, чавунну ванну, яка вже встигла прожити довге життя, в бездоганно гладке і новеньке місце для купання і релаксації. У підсумку, з пожовклої, потрісканої поверхні, хороший фахівець може перетворити в глянсову, блискучу білизною поверхню і, здавалося б, отримати, бажаний результат - за невелику плату.

   Але дуже часто, такий результат буває тимчасовим явищем, і через кілька місяців, а в гіршому випадку і декількох тижнів фарба здувається, а замовник розуміє, - гроші були «викинуті на вітер». Ви все ще бажаєте відреставрувати емаль і пофарбувати ванну пензликом? Результат споглядайте на фото!

   Ванна в ванні - це не найпростіший, але вже широко відомий серед населення і доступний кожному бажаючому спосіб реставрації ванни. В основі цієї технології лежить вклеювання - установка акрилового вкладиша в стару ванну.

Акриловий вкладиш - переваги методу «Ванна у Ванні»

Реставрація и ремонт ванни

   У такої технології є безліч переваг:

     • По-перше, не потрібно знімати кахельну плитку зі стін у кімнаті або навіть прибирати екран з під ванни. Менше метушні з сміттям і брудом .

     • По-друге, ви отримуєте міцну основу із старого чавунного каркаса з часів, коли «все робили на совість» і до всього цього ще й новеньку блискучу акрилову поверхню.

     • Акриловий вкладиш-вставка до всього ще й зберігає тепло, тому що в результаті її встановлення Ви отримуєте ефект «термоса», і ваша "старенька" ванна зберігає воду теплою набагато довше, ніж звичайні чавунні та металеві, а це вже економія грошових коштів!

     • Ще один плюс такої ванни – це довговічність. Новий акриловий вкладиш прослужить вам як мінімум 15-20 років.

     • І, що також важливо, такий спосіб відновлення дійсно простий і економічний, а установка акрилового вкладиша займе не більше 3 годин. З таким ремонтом ванни може впоратися кожен, навіть несертифікований фахівець, достатньо кваліфікованої консультації.

     • Акрилові вкладиші виготовлені з акрилу, який сертифікований і відповідає всім світовим санітарним нормам ISO 9001:2000.

Установка акрилового вкладиша - етапи установки

   Поетапно оновлення виглядає так:

   • • Знімаються розміри з уже встановленої старенької ванни і за отриманими розмірами підбирається, виготовлений на заводі, акриловий вкладиш. У разі якщо за розміром акрилова вставка більша, то її підрізають на місці, під час встановлення.

   • • Потім на внутрішню емалеву поверхню наносять двокомпонентну піну для акрилових поверхонь, а на стикові місця силіконовий герметик. Таким чином, утворюється гідробар'єр.

   • • Наступним етапом необхідно склеїти основи нової та старої поверхонь ванни і вкладки з акрилу. Також рекомендується поміняти на нові деталі елементи зливної системи, сифон і поставити нове зливний отвір, щоб довершити «імідж» новенької акрилової "красуні".

Завод по виготовленню акрилових вкладишів.

   • • Відремонтовану ванну відразу заповнюємо холодною водою до верхнього отвору і залишаємо на добу. Через 12 годин дозволяється зливати воду і користуватися душем, а через добу - використовувати за призначенням у повному обсязі.

    Акрилові вкладиші виготовляються в заводських умовах відповідно ГОСТів із сертифікованого санітарного акрилу. Зворотня сторона додатково армується скловолоконним матеріалом, для додатково міцності, в три шари.

   Таке виготовлення на виробництві, робить технологію «Ванна у ванні» бездоганним лідером серед всіх технологій і способів відновлення старих ванн.

лого фирмы VANNAVANNA

 

Ванна в Ванні - монтаж акрилового вкладишу в стару ванну - це просто!

Метод Наливна ванн.

 

Copyright © 2010, VannaVanna.kiev.ua