Всі види ремонту ванн: наливна ванна, фіберглас, ванна у ванну, реставрація та емалювання ванни, догляд за ванною
Реставрація ванн, ванна у ванну, емалювання ванни, наливна ванна Наливна стакріловая ванна, реставрація ванни, ремонт ванн, фарбування ванн, закладення сколів Відновлення чавунної ванни, реставрація покриття старої чавунної ванни в Києві, фіберглас Ванна у ванну, ванна у ванні, акриловий вкладиш , установка акрилового вкладиша, реставрація ванн у Києві Реставрація чавунної ванни, емалювання ванни, відновлення ванни, купити ванну Реставрація ванни в Києві, покриття ванни емаллю, наливна ванна, ванна у ванну Ванна у ванні, ремонт ванни, закладення сколів, оновити ванну, оновлення емалі Емалювання ванни, реставрація ванни, покриття ванни, емалеве покриття, фарбування ванни FIBERGLASS, реставрація ванн у Києві, емалювання ванни, оновлення емалі

русский  |  українська

VannaVanna.kiev.ua

Відновлення емалі від VANNAVANNA Знижки на відновлення емалі

 

Наливна ванна Київ


   Сучасний, популярний і самий надійний спосіб реставрації ванни полягає в нанесенні нового акрилового покриття на лицьову поверхню чавунної або сталевої ванни вдома у замовника без її демонтажу, методом довільного наливу по всій поверхні, спеціального композиту на основі литтєвого акрилу.
   Вся робота з нанесення наливного рідкого акрилу займає 2-3 години, через 4 доби (Stacril) і 1 добу (Fiber Glass) ванну можна буде використовувати за призначенням.
   Процес нанесення наливного акрилу складається з декількох етапів:
         1. Механічна обробка поверхні - зачистка за допомогою дрилі з насадкою, вручну наждачним папером, абразивним каменем.

       2. Внутрішня поверхня ванни знежирюється і просушується за допомогою промислового фена.

 

         3. За необхідності знімається (демонтується) верхній і нижній злив води.

         4. По всій поверхні ванни, починаючи з бортів, заливається акрилове покриття. Рідкий акрил повільно стікає вниз, залишаючи за собою ідеально рівний і глянсовий шар, при цьому повторюючи всі нерівності ванни і заповнюючи всі тріщини і відколи.

 

   Товщина нанесеного покриття досягає до 6 мм. Залишки матеріалу в невеликій кількості стікає в отвір нижнього зливу, в підставлену під нього ємність.

         5. При використанні матеріалу STACRIL (Росія) покриття сохне 4 доби, а при використанні матеріалу Fiber Glass (Німеччина) ванною можна буде користуватися через 1 добу, при цьому має бути виключено попадання вологи, пилу та сміття.

   Після повної кристалізації і повного висихання акрилового покриття ванна виглядає як нова! Вона має чудовий глянець, дуже гладенька і тим не менш не слизька, стійка до бактерій, механічних та хімічних впливів.
   Поверхня ванни має високу стійкість до подряпин та агресивних миючих засобів. Термін експлуатації такого покриття 10-15 років, за умови дотримання правил експлуатації, які роз'яснені в залишеній майстром інструкції.

 

Ванна в Ванні - монтаж акрилового вкладишу в стару ванну - це просто!

Метод Наливна ванн.

 

Copyright © 2010, VannaVanna.kiev.ua