Всі види ремонту ванн: наливна ванна, фіберглас, ванна у ванну, реставрація та емалювання ванни, догляд за ванною
Реставрація ванн, ванна у ванну, емалювання ванни, наливна ванна Наливна стакріловая ванна, реставрація ванни, ремонт ванн, фарбування ванн, закладення сколів Відновлення чавунної ванни, реставрація покриття старої чавунної ванни в Києві, фіберглас Ванна у ванну, ванна у ванні, акриловий вкладиш , установка акрилового вкладиша, реставрація ванн у Києві Реставрація чавунної ванни, емалювання ванни, відновлення ванни, купити ванну Реставрація ванни в Києві, покриття ванни емаллю, наливна ванна, ванна у ванну Ванна у ванні, ремонт ванни, закладення сколів, оновити ванну, оновлення емалі Емалювання ванни, реставрація ванни, покриття ванни, емалеве покриття, фарбування ванни FIBERGLASS, реставрація ванн у Києві, емалювання ванни, оновлення емалі

русский  |  українська

VannaVanna.kiev.ua

Відновлення емалі від VANNAVANNA Знижки на відновлення емалі

 

Реставрація ванн Київ


Ми раді вітати Вас на сайті, присвяченому різним методам відновлення емалевого покриття ванн і акрилових поверхонь ванн! 

   Ваша ванна облізла, пожовкла, з’явилися тріщини або мікротріщини, покрилася «павутинкою», є сколи? І будь-які миючі засоби не можуть повернути їй колишню свіжість? Бажаєте придбати нову ванну замість старої?
   Заміна ванни на нову не обійдеться тільки її покупкою. Сюди слід додати:
         • доставку ванни
         • заміну сантехніки
         • оббити і наново покласти кахель по периметру ванни
         • розбирання-збірка дверної коробки у ванній кімнаті
           (так як не завжди ванна через неї проходить без проблем)
   Слід також врахувати, що в даний час важко знайти справді якісну нову ванну, так як їх робили раніше, зараз, на жаль вже не роблять.
    «Служба ремонту ванн» пропонує Вам якісні послуги відновлення емалевого покриття ванн в дома, що обійдеться на порядок дешевше придбання нової ванни.
   Ваша чавунна або сталева ванна ще послужить Вам довгі роки з нашою допомогою.

Методи відновлення емалі ванн

НАЛИВНА ВАННА - РІДКИЙ ПЛАСТИК
   Нанесення рідкого акрилового покриття на поверхню чавунної або сталевої ванни вдома у замовника без її демонтажу, методом наливу спеціального складу на основі литтєвого акрилу. Стійкість покриття 10-15 років.
Докладніше...

ВАННА У ВАННІ - ВАННА У ВАННУ
   Встановлення акрилового вкладиша у ванну за методом «Ванна у ванній» відбувається шляхом вклеювання в корпус старуї ванни нової акрилової ванни-вкладиша без демонтажу старої ванн. Термін експлуатациї 5-10 років.
Докладніше...

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ - ЕМАЛЮВАННЯ ВАННИ
   Нанесення на поверхню вашої ванни спеціального емалево-полімерного композиту за допомогою пензля, або пульверизатора. Ванна служитиме до 10 років.
Докладніше...

 

Ванна в Ванні - монтаж акрилового вкладишу в стару ванну - це просто!

Метод Наливна ванн.

 

Copyright © 2010, VannaVanna.kiev.ua